Apie mus

Per ilgą laiką mediniai grindų paviršiai dėvėsi – ant jų ir juose kaupiasi nešvarumai, o bet kokia veikla palieka nežymius įbrėžimus ar kitus pėdsakus. Tačiau nebūtina svarstyti apie naują parketą ar keisti medinės dangos kitomis alternatyvomis. „Ponas Medis“ pašalins nešvarumus ir jūsų akis džiugins atnaujinta medinė danga.

Pagrindinė „Pono Medžio“ veikla – plataus profilio grindų atnaujinimas, valymas ir restauravimas. Žymesnių pažeidimų neturinčius ir mažiau nusidėvėjusius paviršius atnaujiname greitai ir be šlifavimo. Tam naudojama vokiška „Deep Clean Glimtrex“ sistema, pašalinanti paviršiaus nešvarumus ir padengianti jį apsauginiu sluoksniu.

„Pono Medžio“ siūlomi medinių paviršių atnaujinimo metodai tinka ne tik medinėms grindims ar parketui. Siūlome visų namuose esančių medinių paviršių – stalviršių, kėdžių, palangių ar medinių laiptų pakopų – atnaujinimo paslaugas.

Nežinote, koks sprendimas tinka jūsų namams? Negalite apsispręsti – užteks tik giluminio valymo ar būtinas šlifavimas? Į vietą atvykę „Pono Medžio“ specialistai atliks testą ir įvertins grindų ar kitų medinių paviršių būklę. Pasiūlysime jūsų namams tinkamiausią medienos atnaujinimo sprendimą.

Mediniai paviršiai reikalauja nuolatinės priežiūros, todėl juos padengiame apsauginiu sluoksniu, o jums suteikiame kokybės garantiją ir nemokamas konsultacijas, kaip prižiūrėti medinius paviršius. Kad pradžia būtų sklandesnė – kiekvienam klientui vokiška „Glimtrex“ priemonė dovanų!

Pagrindinė veiklos kryptis yra medinių grindų atnaujinimas, valymas, restauravimas. Parketlenčių atspalvio atnaujinimas, subraižmų pašalinimas, medienos padengimas apsauga. Medinių stalviršių atnaujinimas ir restauracija. Medienos paviršių beicavimas, alyvavimas. Parketo alyvavimas, medinių grindų priežiūra, parketlenčių priežiūros priemonės, priemonės prižiūrėti medieną. Pažeistų grindų vertinimas, atvykimas į objektą. Grindinių paviršių valymas specialiomis mašinomis, medienos impregnavimas. 

Compare imagesCompare images

Susisiekite

Įvertinsime Jūsų medinių grindų būklę ir pasiūlysime sprendimą atnaujinimui