Apie mus

„Pono Medžio“ siūlomi medinių paviršių atnaujinimo metodai tinka ne tik medinėms grindims ar parketui. Siūlome visų namuose esančių medinių paviršių – stalviršių, kėdžių, palangių ar medinių laiptų pakopų – atnaujinimo paslaugas.

„Pono Medžio“ tikslas – įvertinti jūsų medinių paviršių būklę, rasti tinkamiausią sprendimą ir kokybiškai atlikti atnaujinimo darbus.

Pagrindinė mūsų veikla – plataus profilio medinių grindų atnaujinimas, valymas ir restauravimas. Neturinčius žymesnių pažeidimų ir mažiau nusidėvėjusius paviršius atnaujiname greitai ir be šlifavimo. Tam naudojame vokišką „Deep Clean Glimtrex“ sistemą. Ji ne tik nuvalo medienos paviršių, bet ir pašalina giluminius nešvarumus bei padengia medį apsauginiu sluoksniu. Labiau pažeistas grindis šlifuojame ir atnaujiname iš pagrindų.

Mūsų siūlomi medienos atnaujinimo metodai tinka ne tik medinėms grindims. Jais galima atnaujinti visus namuose esančius medinius paviršius – stalus, kėdes, palanges ar medines laiptų pakopas. 

Compare imagesCompare images

Nežinote, koks sprendimas tinkamiausias jūsų namams? Neapsisprendžiate – užteks tik giluminio valymo ar būtina šlifuoti? Į jūsų klausimus atsakys „Pono Medžio“ specialistai. Atvykę į vietą, jie atliks testą, įvertins medinių paviršių būklę ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą.

Tinkamai prižiūrimi, atnaujinti mediniai paviršiai lėčiau dėvisi ir ilgiau išsaugo savo išvaizdą. Dėl to juos padengiame apsauginiu sluoksniu, suteikiame garantiją ir konsultuojame medinių paviršių priežiūros klausimais. Kad pradžia būtų sklandesnė, kiekvienam klientui vokiška „Glimtrex“ priemonė – dovanų!

Susisiekite

Įvertinsime Jūsų medinių grindų būklę ir pasiūlysime sprendimą atnaujinimui