Blogas

Alyvuotų grindų priežiūra

Kaip valyti ir prižiūrėti alyvuotas grindis, kad išsaugoti jų unikalų charakterį? Kaip jas plauti ir kaip dažnai tą daryti? Kokias priežiūros priemones vertėtų rinktis? Į šiuos klausimus atsakysime.

Skaityti toliau …

Grindų atnaujinimas, restauracija ar pakeitimas naujomis

Grindų atnaujinimas, restauracija ar pakeitimas naujomis

Laikui bėgant, keičiasi net ir ilgaamžiškiausių grindų išvaizda. Grindys yra paviršius, kuris susiduria su įvairiu gniuždančiu poveikiu, abrazyvais, drėgme, tad laiku nepasirūpinus jo priežiūra, išvaizdos pokyčiai tik didės. Jei pastebėjote, kad medinės grindys nebeatrodo dailiai, turite tris išeitis, priklausomai nuo jų būklės.

Skaityti toliau …

Medinių grindų šlifavimas

Jei pažeidimai yra gana dideli ir lengvai pastebimi ir grindų atnaujinimas nebepadės, medinių grindų šlifavimas yra geriausias būdas prikelti jas antram gyvenimui. Šlifuojant yra pašalinami visi viršutinės dangos sluoksniai, todėl šis grindų atnaujinimo būdas tinka net ir tuomet, kai kiti metodai, rodos, yra bejėgiai. Kartais medinės grindys tiek kartų būna padengtos laku ar dažais, kad suprasti, kokia yra tikroji jų spalva, nėra paprasta. Šlifuojant atsiskleidžia tikrasis medžio grožis, be to, yra pašalinami nelygumai, į dangos sluoksnį įsirėžę nešvarumai.

Skaityti toliau …

Medinių grindų atnaujinimas / priežiūra

Medinės grindys pasižymi puikia išvaizda ir patvarumu, tačiau aplinkos veiksniai jų paviršiui yra negailestingi. Dulkės, smėlis ir kiti nešvarumai medinių grindų paviršių veikia kaip abrazyvai, ilgainiui pašalinantys apsauginį sluoksnį ir kenkiantys grindų išvaizdai. Norint kad grindys kuo ilgiau tarnautų ir visada puikiai atrodytų, reikalingas periodinis medinių grindų atnaujinimas ir tinkama priežiūra. Skaityti toliau …

Medinių grindų spalvos. Parketlenčių padengimo tipai ir spalvos. 

Žvelgiant į nūdienos interjero tendencijas, galima drąsiai teigti, jog mediena, kurį laiką vidaus apdailoje buvusi nustumta į antra planą modernesnių medžiagų, šiandien ir vėl išgyvena savotišką renesansą. Solidu, elegantiška, kokybiška bei ilgaamžiška – priežastys, kurios dažniausiai įvardijamos kaip medinių grindų pasirinkimo motyvai. Tačiau vien išsirinkti pagrindinės apdailos medžiagos nepakaks: teks nuspręsti, kokį parketlenčių padengimo tipą bei spalvą rinktis. Skaityti toliau …

Susisiekite

Įvertinsime Jūsų medinių grindų būklę ir pasiūlysime sprendimą atnaujinimui